Aktualności

 


Zapraszamy na nasze obozy militarne
w
Bieszczadach.


więcej...

 


 

 

Strzelanie Bojowe z certyfikatem


więcej...

 


 

 

Zlot ASG. Ilość uczestników to 500 osób.


więcej...


 


 

 

Zobacz jak skutecznie możesz się bronić przed teoretycznie "mocniejszym" przeciwnikiem


więcej...

Chcesz poczuć się jak komandos sił specjalnych?
Chcesz poznać zaawansowane techniki Krav Maga
Proponujemy udział w specjalnym szkoleniu militarnym!Przez najbliższe dni poczujesz się jak żołnierz elitarnej formacji specjalnej. Proponujemy szkolenie oparte na działaniach grup specjalnych: zwiad, rozpoznanie specjalne misje "Znajdź i zniszcz", zdobywanie obiektów zurbanizowanych. Podstawy poruszania się po lesie, taktyka działania grupy specjalnej, organizacja bazy, pokonywanie przeszkód terenowych, organizacja zasadzki na pojazd, działania w ciągu dnia i nocy, to wybrane tematy z planu zajęć na tym obozie.


Poznasz skuteczne techniki Izraelskiej Samoobrony Krav Maga w obliczu napaści kilku agresorów uzbrojonych w niebezpieczne narzędzia typu; nóż, maczeta, kij itp. Na kolejnych szkoleniach kursanci sprawdzają się podczas "Misji specjalnych" w górach. Uczestnik otrzymuje na czas szkolenia kamizelkę szkoleniową taktyczną, pas i kaburę, atrapę broni krótkiej i karabinu maszynowego ( Glock, Walther, MP5, M-4), radiostację do łączności wewnątrz grupy.


Na obozie uczestnicy przejdą program selekcji jaką przechodzą kandydaci do pracy w ukierunkowanych formach ochrony.
Uczestnicy poznają podstawy działania grupy antyterrorystycznej: obsługę broni i sprzętu, konstrukcje planu, podejście pod obiekt, uzyskanie zaskoczenia, szturm, przejęcie zakładników, wyjście z obiektu, to tylko część oferowanych tematów na szkoleniu. Szkolenie zorganizowane jest panelowo tak, aby każdy element można było łączyć ze sobą.

ZAAWANSOWANY PROGRAM PIERWSZEJ POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ W programie duży nacisk położono na ćwiczenia praktyczne z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej w sytuacjach ekstremalnie stresowych (taktyka czerwona)
Jak zbudować własny zestaw, co, na jaką okazję zabrać, jak i w co spakować cały asortyment? Postaramy się pomóc znaleźć odpowiedzi na te pytania i wskazać kierunek w doborze opakowania i wyposażenia zestawu medycznego do udzielania pomocy w nagłych wypadkach.


Szkolenia przez nas organizowane, kształtują umiejętności techniki i taktyki w nieustannie rozwijającym się kierunku jakim jest bezpieczeństwo.


Program strzelania i ochrony osób:
Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności w używaniu pistoletu i karabinów. Kursanci stopniowo zapoznają się z podstawami obsługi, strzelania na celność aż po zaawansowane techniki strzeleckie i elementy taktyki. Kursant ma rozwinąć umiejętności które podniosą jego szybkość, celność i pewność w posługiwaniu się pistoletem i karabinkiem.
Strzelania zadaniowe są intensywne, realistyczne i wymagające fizycznie

Przeżyj fantastyczną przygodę z Krav Maga,
Poczuj klimat Bieszczad, ognisk, wspólnej zabawy.

Bądź osobą, która inwestuje we własne bezpieczeństwo.
Poprawia sprawność fizyczną.
Stawia sobie nowe wyzwania.

Ten obóz jest dla takich właśnie osób, ten obóz jest dla Ciebie!!!


Obóz kończy się otrzymaniem certyfikatu

 
Zgłoszenia:
kontakt@kravmagaextreme.pl


Liczba uczestników ograniczona